Heikki Turunen golvlampa 930-146
2020-02-02
728472
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 150 EUR |
HEIKKI TURUNEN, golvlampa 930-146, "Valio", Stockmann Orno 1980-tal, vit metall samt akrylskärm, höjd 132 cm, diameter 40 cm
Lätt slitage