Bordslampa
2020-01-30
728430
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1940-tal, ställbar, mässing samt lackerad plåt, höjd ca 45 cm
Funktionen garanteras ej, slitage