Ingmar Relling & Knut Relling
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
INGMAR RELLING & KNUT RELLING, vilstolar, 1 par, Westnofa, bok, lösa vändbara plymåer på ena sidan skinnklädda på andra klädda med textil, sitthöjd ca 31-41 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, fläckar, repor, en plymå med hål i textilen.
728402
Päivämäärä:
2020-01-26