Teckning
2020-01-26
728394
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, teckning, signerad OE Knudsen och daterad 1838, bladmått 66x52 cm
MIndre kantskador