Taklampa
2020-01-30
728390
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1920/30-tal, Art deco, kromad metall samt kupa i färgat glas, höjd ca 28, största vidd 26 cm
Funktiuonen garanteras ej, slitage