Alms bowl Clair de Lune
2020-01-27
728280
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALMS BOWL, porslin, Kina, 1900-tal, "Clair de Lune", höjd ca 12,5, diameter 14 cm
Smärre slitage