Golvlampa 1940-tal
2020-01-28
728267
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, olika träslag bl a rotfanér, stomme delvis i krom, höjd och sänkbar, höjd 163 cm
Bruksslitage