Karl Höglund färglitografi
2020-01-27
728246
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Midsommardans, signerad, ea, färglitografi, bladstorlek ca 60x82 cm