Jan Naliwajko färglitografi
2020-01-29
728237
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Ängel, signerad J. Naliwajko, numrerad 139/360, färglitografi, ca 71x60 cm
Ej examinerad ur ramen, glidit i monteringen