Vägglampor
2020-01-30
728215
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR (2 par) 1950-70-tal, mässing samt lackerad metall, höjd ca 40 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage