Golvlampa
2020-01-30
728211
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, med bord, 1950/60-tal, bordsskivorna i ekfanér, svärtade detaljer, textil skärm, höjd (med skärm) ca 163, översta skivans diameter 45 cm
Renoverad, funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage