Persiskt manuskriptblad
2020-02-02
728207
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PERSISKT MANUSKRIPTBLAD, illuminerat, delvis förgylld, troligen 1600-tal, 25x16cm
Något blekt