Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ALGOT TÖRNEMAN, SOFFBORD, 1960-tal, skiva i emaljarbete signerad P Törneman 28/200 samt daterad 1966, höjd 52, 140x60 cm
Ytslitage med mattare partier i emaljen
728198
2020-01-30