Algot Törneman bord

Algot Törneman bord
Algot Törneman bord
Algot Törneman bord
Algot Törneman bord
Algot Törneman bord
Algot Törneman bord
Algot Törneman bord
Algot Törneman bord

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ALGOT TÖRNEMAN, SOFFBORD, 1960-tal, skiva i emaljarbete signerad P Törneman 28/200 samt daterad 1966, höjd 52, 140x60 cm

Ytslitage med mattare partier i emaljen

728198

2020-01-30