Oljemålning Marint motiv
2020-01-27
728156
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, signerad, olja på duk, ca 36x53 cm