Taklampa 1900-tal
2020-01-26
728116
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, aluminium samt mässing, kupa i vit glasmassa, höjd 30, diameter 45 cm
Bruksslitage, smärre buckla