Anders Pehrson "Bumling"
2020-02-04
728101
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ANDERS PEHRSON, "Bumling", takarmatur, Ateljé Lyktan, lackerad metall, 1 ljuspunkt, etikettmärkt, höjd ca 16, diameter 25 cm
Slitage, bucklor på övre ring, ej funktionstestad