Madeleine Pyk
2020-02-03
728098
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (Född 1934): "Marsielle ostron baren", blandteknik, signerad och daterad 1967, dagmått 16,5 x 16,5 cm.
Gulnad, mindre fläckar.