Madeleine Pyk
2020-02-04
728097
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (Född 1934): "Röda hästar", blandteknik, signerad och daterad 1969, dagmått 18,5 x 19,5 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.