Yngve Ekström "Lamino"
2020-02-02
728092
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, bord, "Lamino", Swedese, bok, fanerad skiva, märkt, diameter 46, höjd 49 cm
Bruksslitage