Jonas Nobel
2020-01-27
727989
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JONAS NOBEL (född 1970): "Only escapism can sae our pity asses", 2004, signerad på baksidan, pvs, plastfilm, gjutjärn, ca 55x50 cm
PROVENIENS: Tidigare utställd på Galleri Charlotte Lund
Fläck i marginalen