Madeleine Pykl färglitografi
2020-01-28
727954
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Okawango Afrika", signerad och numrerad: M Pyk, 65/300, färglitografi, bildmått 24x30 cm