Bengt Fransson oljemålning
2020-01-27
727945
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT FRANSSON, (född 1935): Folkskara i regn, signerad Bengt Fransson, a tergo daterad 86, olja på duk, ca 27x22 cm