Slaglåsrevolver ca 1855
2020-02-01
727924
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SLAGLÅSREVOLVER, ca 1855, Webley & Bentley, femskottstrumma, signerad London Patent no 370 37, längd ca 25,5 cm
Bruksslitage