Ostrongafflar i silver
2020-01-30
727914
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSTRONGAFFLAR (6) i silver, sekelskift, stämplade Minerva, Paris, handtagen i vit bakelit, längd ca 14,5 cm
Sprickor i skaften, smärre slitage