Skedar i silver
2020-01-26
727874
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 10 st, silver, 18/1900-tal, längder ca 21 cm, total vikt ca 600g
Repor, garvyr förekommer