Eva Bagge oljemålning
2020-02-01
727833
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
EVA BAGGE (1871-1964): Stilleben med glaskaraff, signerad, olja på pannå, ca 45x37 cm
Ej examinerad ur ram