Angelica Wiik litografi
2020-01-27
727827
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Resande", signerad Angelica Wiik, 232/290, färglitografi med glitter, ca 60x42 cm