Ulrika Hydman Vallien färglitografi
2020-01-28
727774
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), "Ormens hus", signerad Ulrica HV, EA 4/20, färglitografi, bladmått ca 30x34 cm
Ej examinerad ur ram