Angelica Wiik färglitografi Berns
2020-01-27
727754
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, 64/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 58x85,5 cm
Ej examinerad ur ram