Max Walter Svanberg färglitografi
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994), komposition, signerad och daterad Max Walters 50, litografi, ca 30x19 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
727735
Päivämäärä:
2020-01-29