Silver MGAB
2020-01-31
727730
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SILVER, 18 dlr, märkta MGAB, 830, förgylld insida, höjd ca 4 cm, vikt ca 294 g
Smärre slitage, oxidering, varierande ålder