David Andersen Ljusstalkar
2020-02-02
727713
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DAVID ANDERSEN, Norge, ljussytakar 1 par, stämplade D-A 830, höjd ca 12 cm vikt ca 773 g
Bruksslitage