Ateljé Lyktan bordslampa
2020-02-02
727700
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, bordslampa, 1980-tal, modell 3214, etikettmärkt på lampan samt undertill, höjd inkl skärm ca 80 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen