Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ARTHUR ROYCE BRADBURY (1892-1977): Flicka vid fiskebåt, signerad och daterad A Bradbury 1930, akvarell, ca 29x29 cm
Gulnad, fläckar
727663
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här