Lena Linderholm färglitografi
2020-01-26
727649
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad Lena A Linderholm, 327/375, färglitografi, bladmått ca 53x40 cm