Ljuskrona mässing
2020-01-27
727583
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets början, mässing, 18 ljuspunkter, elektrifierad, höjd ca 100, diameter 85 cm
Slitage