Carl Magnus oljemålning
2020-01-27
727550
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MAGNUS (född 1943): "On observation", signerad och daterad -67, olja på duk, ca 39,5x54 cm
Prickar, tryckmärke