Armring 18 k guld pärlor
2020-01-26
727474
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ARMRING, 18 k guld, dekor av 2 orientpärlor, Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1828, geometrisk graverad dekor, innerdiameter 55x48 mm, vikt 22,4 g
Enstaka bucklor, lagningar