Stig Lindberg skål och fat
2020-01-27
727446
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
STIG LINDBERG, skål och fat, stengods, Gustavsberg, signerad Stig L Gustavsbergs studiohand, fatet stämplat, höjd 4-9 cm, fatets längd: ca 15,5 cm