Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EWALD DAHLSKOG, "Tespis", pokal med lock, Kosta, omkring 1926-1929, klarglas, slipad dekor av bordyrer och teatermasker, signerad Kosta E. Dahlskog, höjd 39 cm
Fotnagg
727433
2020-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här