Bojan
2020-01-26
727427
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN, 1800-tal, figural samt floral dekor, Kina., porslin, höjd ca 24 samt diameter 22 cm
Omfattande slitage