Vas av Ulrica Hydman Vallien för Kosta Boda
2020-02-04
727259
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), vas, "Open Minds", Kosta Boda, underfång i orange, polykromt bemålad med dekor av ansikte, signerad Kosta Boda Ulrica HV 7040817, vasens höjd 35 cm
Sedvanligt ytslitage.