Alfred William Finch oljemålning
2020-01-26
727252
| Klubbat belopp | 640 EUR |
| Utropspris | 400 EUR |
ALFRED WILLIAM FINCH (1854-1930) Sommarlandskap, signerad samt daterad 1924, olja på duk, 28x36 cm