Punschmuggar i silver
2020-01-27
727238
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PUNSCHMUGGAR (12) i silver, förgyllda inuti (12), höjd ca 4 cm, vikt ca 450 g
Bruksslitage