Bordsarmatur
2020-01-25
727211
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSARMATUR, krom samt plåt, 1930/40-tal, justerbar arm, höjd ca 46 cm
Slitage, färgbortfall