Herrbetjänt
2020-01-26
727162
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERRBETJÄNT, omkring mitten av 1900-talet, höjd ca 104 cm
Bruksslitage