Galgar i furu
2020-01-25
727102
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GALGAR, 4 st., 1900-talets mitt, furu, längd ca 45, höjd ca 29 cm
Bruksslitage