Taklampa
2020-01-26
727101
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1950/60-tal, mässing, 5 ljuspunkter, höjd ca 110 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, skärmen aningen lös, bruksslitage/patina