Skål Kina
2020-01-27
727068
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, Kina, 1800-tal skål, porslin, dekor i underglasyrblått, höjd ca 4,5, diameter 18 cm
Smärre slitage