Oidentifierad konstnär
2020-01-27
727066
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland), motiv med lenin, olja på duk, signerad a tergo mått ca 59x50